Blog

Před svatebním obřadem budete muset zařídit hodně věcí, zvláště pak formalit ohledně samotné svatby, zjistit jaké jsou svatební tradice a zvyky, jaká jsou uznávaná a vhodná pravidla chování a jak postupovat a co zařizovat pěkně chronologicky. Naše články Vám pomohou odpovědět Vaše dotazy.

Články

Krásné Velikonce

Velikonoce jsou téměř za dveřmi a ačkoli pověra říká, že svatba během velikonočních svátků i samotnho půstu, který trvá celých čtyřicet dní před samotnými svátky vám přinese smůlu, ne každý dá na pověry. Svatba v období Velikonoc však nejsou jen velikonoční svatební dekorace, ale může s sebou může přinést i řadu starostí navíc…
 
Svatba s motivem Velikonoc je jistě originálním nápadem, pokud toužíte, aby vaše ANO zaznělo v kostele, ve velikonočním čase to může být značně problematické. Velikonoce jsou totiž nejvýznamnějšími křesťanskými svátky. Na druhou stranu Velikonoce obvykle připadají na konec března či začátek dubna, což zpravidla slibuje pěkné jarní počasí. Rozkvetlé stromy, modrá obloha a zelenající se louka jsou ideálním prostředím pro váš svatební den. Navíc si nemusíte lámat hlavu se stylem a motivem svatby, Velikonoce vám s tím jednoduše pomohou… K Velikonocům patří především veselé barvy, které vše po dlouhé zimě zase rozzáří.
 
Happy Easter

PF 2017

Poklidné prožití adventního času i vánočních svátků přeje tým svatební agentury Amelie

PF2017 Amelie

Inspirace svateb z blogů

Chystáte letos v létě svatbu? Nebo pomáháte se svatebními připravami někomu z blízkých - sestře, bratrovi nebo kamarádce? Máte pocit, že jediná správná svatba bude ta venku? Inspirujte se naší galerií nejkrásnějších venkovních "skleníkových" svateb.

http://www.elle.cz/volny-cas/dekor/touzite-po-svatbe-venku-nejlepsi-inspirace-z-blogu-a-na-instagramu

inspirace-na-svatbu-venku desktop 67 42

Zdroj: elle.cz

REPORTÁŽ: Jak probíhá typická pohádková svatba na Srí Lance?

http://m.hedvabnastezka.cz/zeme/asie/sri-lanka/27115-reportaz-jak-probiha-typicka-pohadkova-svatba-na-sri-lance/

Kdo by nechtěl mít svatbu v ráji? Na dlouhých písečných plážích lemovaných palmami a ovívaných mořským větříkem, za zvuku šumění mořských vln, v zemi, kde léto nikdy nekončí. Přesně takové svatby bývají na Srí Lance. Někdy na pláži, jindy doma na zahradě uprostřed džungle, nebo ve svatebním sálu hotelu s výhledem na oceán.

untitled-1-recovered-0

Zdroj: hedvabnastezka.cz