Starosti přenechte nám!

Jako to udělali Eliška a Jakub 8.10.2016

Děkujeme agentuře Amelie za úžasnou svatbu. Dekorace jako z pohádky a nápady s jakými bych nikdy nepřišla. Bez organizátorky Kristýny a celého týme agentury Amelie si nedokážu ten den představit. Zařídila vše co jsem si vymyslela. Příjemná a skvělá komunikace se všemi z týmu. Moc děkujeme. Klidně bychom se vzali znovu.

Kontaktujte nás

Reference

Peťa a Radek 19.8.2017

Chtěli bychom mockrát poděkovat týmu Amelie za perfektní služby. Díky ní byl náš svatební den fenomenální J Vše proběhlo naprosto na jedničku. Především bychom chtěli poděkovat koordinátorce Martě za její skvělé tipy a nápady, smysl pro humor a především za to, že díky ní proběhl celý den bez starostí. Její nadšení a celkový pohodový přístup Vás naprosto uklidní J Celý tým nám, mimo jiné, zajistil úchvatnou výzdobu, ze které byli všichni nadšení.

Budeme na vás moc rádi vzpomínat! Agenturu Amelie můžeme doporučit všemi deseti! Jsme rádi, že jsme se pro Vás rozhodli.

manželé Toužimští

 

Monika a Vítek 18.8.2017

Take chcete,aby Váš svatební den byl jedinečný, nezapomenutelný, a aby jste na něj vy,vaši příbuzní,přátelé a rodina vzpomínali celý život?Pro nás se tento sen stal skutečností...velké poděkování za pomoc připravit a za celkové provedení naším "Velkým dnem" patří svatební koordinátorce Martině Pulcové ze svatební agentury Amelie.Její pozitivní přístup nám pomohl nadlehčit vypjaté situace,její dobré nápady nám pomohly při vymýšlení harmonogramu celého dne. Při samotné koordinaci jednala vždy pohotově a k našim hostům byla přátelská,a díky ni všichni hosté věděli včas a s předstihem,kde mají být a co se právě bude dít. Ještě jednou děkujeme

Monika a Vítek Pešulovi

 

Lucie a Remus 8.7.2017

Chtěli bychom moc poděkovat svatební agentuře Amelie za nádhernou svatbu, kterou nám pomohli zorganizovat. Celý den jsme tak mohli prožít bez starostí a maximálně si ho užít. Velký dík patří paní Polidarové která zařídila vše jak jsme si představovali a slečně koordinátorce Petře Hůdové která úžasně zorganizovala svatební den. Všem doporučujeme!!
Manželé Mihaiovi

Nikola a Marek 7.7.2017

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám pomáhali s organizací naší svatby:
VideoSevcik.cz
Svatební agentura Amelie & Martina Pulcová, Petra Hůdová
Jiří Hazuka - fotograf
Šindlovská Krčma
Kateřina Krauskopfová, Veronika Palčisková, Jana Matysová, Michaela Šteifová

manželé Matisovi

Týnka + Jirka 10.6.2017

Maximální spokojenost s agenturou Amelie a Martinkou Pulcovou. Úžasná spolupráce, skvělá domluva! Vše klaplo jak mělo! Maximálně doporučuji. Martí děkujeme!!!! Byli jste skvělí!! Naše svatba díky Vám byla 100% dokonalá! A Amelii za vypůjčené dekorace a věci na náš úžasný den 

Manžele Mondšpiglovi