Svatební šaty

Představujeme Vám  francouzské svatební šaty, výběr modelů z nových kolekcí přímo z Paříže. Vybírat můžete z těchto značek: Divina Sposa, Miss Kelly, Kelly Star, Miss Paris, Collector, Just for you.

Pokud nebude Váš vysněný model u nás ve studiu, objednáme Vám jej u zahraničního partnera. Jen prosíme o dostatečný časový předstih.

Svatební šaty

Proč si svatební šaty půjčovat, když za stejné peníze mohu mít své vlastní  nové, originální svatební šaty, v kterých budu mít vlastní identitu a charm? To je nyní častá otázka nevěst. 

Prodej svatebních šatů je trendem ve světě, nyní se i naš svatební obchod a agentura  tomuto trendu přizpůsobila.

Svatební šaty jsou perfektně propracované. Naleznete zde svatební šaty tylové, svatební šaty krajkové, saténové, žoržetové, taftové ve vel.34 - 56. 

 A jaké střihy šatů jsou pro Vás v nové kolekci připraveny?

KS 146 06 4                       175 35 D 3                          KS 146 15 4

Vybírat můžete šaty s vlečkou i bez, šaty s korzetem, s bohatou sukní tzv."princeznovské", šaty s rukávem, krátké svatební šaty, ale i jednoduché elegantní. 

Svatební šaty jsou v barvě bílé, krémové(ivory), ale i pro odvážné nevěsty v barvě modré, zelené, růžové, černé...

Aktuální modely originálních francouzských značek svatebních šatů k prodeji naleznete v našem e-shopu. Pokud si vyberete jiný model, je možné jej objednat. Musíte však počítat s dostatečným časovým předstihem.

                                                   

Svatební šaty a svatební agenturu vybírejte pečlivě!

Pokud si ještě nejste jistí, kde si vaše svatební šaty vyberete, doporučujeme obejít a prověřit nejprve naší konkurenci a až poté navštívit náše svatební studio. Věříme, že toto srovnání přispěje k vaší lepší orientaci a následnému dobrému rozhodnutí. 

                                               175  07 A 4                                 KS 146 15 4   

Rezervujte si telefonicky či emailem termín návštěvy, kdy se budeme věnovat jenom vám.

Chci si rezervovat termín

Kupte si svatební šaty za cenu půjčovného!