Svatební doplňky

Doplňky jemně dokreslují celkový vzhled nevěsty. Musí ladit se šatami nevěsty a celkovým svatebním stylem. Od vlasových ozdob, přes svatební bižuterii až po svatební obuv, vše musí být perfektní!

Svatební doplňky

Vlasové svatební ozdoby

Přemýšlíte o svatebním účesu a váháte jaké svatební vlasové ozdoby použít? Zkuste naší poradnu.

Máte rádi jednoduchý styl? Pak Vám poradíme použít vlásenky či drobné skřipceJsou decentní a vkusné, je možné je použít do drdolů, ale i rozpuštěných nebo jen ležérně sepnutých vlasů. Bude Váš svatební den zdobit drdol?Ozdobte jej perlami či květinami, působí slavnostně a podtrhují důležitost okamžiku. Máte touhu se proměnit alespoň na jediný den v životě v princeznu? Sáhněte po korunce či čelence. Diadémy krásně doplňují i jednodušší účesy nebo krátké vlasy. Výborně se dají zkombinovat i se závojem.

Máte neposedné vlasy a bojíte se, že si Váš účes nezachová ten správný tvar po celý svatební den? Pak Vám doporučuji štrasový hřebínek nebo vlasové šneky. Tyto doplňky  dokážou účes perfektně zafixovat a zkrotit i ty nejzlobivější pramínky. Kromě toho jsou jemně zdobené a působí elegantním dojmem.

Svatební bižuterie

Svatební bižuterie dolaďuje  celkový vzhled nevěsty. Možný je široký výběr od štrasové bižuterie po perličky.Budte však s výběrem opatrní. Vybírejte tak, aby jste model doplnili, ale "nepřebili". Vybíráte-li si celou soupravu – náhrdelník, náušnice, náramek -  čelenka nebo korunka by měly být stejné nebo podobného vzoru a materiálu.

Ostatní doplňky

Mezi svatební doplňky patří mnoho svatebních maličkostí a nezbytností, které by na svatbě neměly chybět. Malá společenská kabelka nebo váček je praktický svatební doplněk, do kterého můžeme schovat důležité drobnosti, které budeme v průběhu svatební slavnosti potřebovat.Neměli bychom zapomenout ani na s sssje paraktický jjjjjjjjjsvatební ssssssdrobnostiSSSSsSSSSSNeNsvatební bublifuky, konfety, svatební polštářky, podvazky a ostatní dekorace. Celkovou nabídku svatebních dekorací naleznete na našem e-shopu.

Svatební obuv

Svatební obuv je důležitou součástí celkové image nevěsty. Měla by ladit se svatebními šaty a doplňky, zároveň se musíte v nich  cítit pohodlně a příjemně,  strávíte v nich téměř celý den.

Nezapomeňte, k luxusním šatům patří luxusní obuv!

Svatební závoj