fbpx

Pavel a Katie 23.6.2018

Spolupráce s agenturou Amelie byla úžasná. O tom nás přesvědčila i schůzka, kde jsme probrali kompletní program, dekorace a vše potřebné. Jednalo se komplikovanou svatbu – oba žijeme momentálně mimo ČR, jeden z nás je cizinec a hosté, to byla velká namixovaná skupina lidí z 14 zemí světa. Samozřejmě bez znalosti češtiny. Vše ale proběhlo bez problémů a pro nás byl svatební den velice pohodový. Moc proto paní Polidarové a týmu z Amélie děkujeme. Byli jste zkrátka skvělí!

Peťa a Radek 19.8.2017

Chtěli bychom mockrát poděkovat týmu Amelie za perfektní služby. Díky ní byl náš svatební den fenomenální. Vše proběhlo naprosto na jedničku. Především bychom chtěli poděkovat koordinátorce Martě za její skvělé tipy a nápady, smysl pro humor a především za to, že díky ní proběhl celý den bez starostí. Její nadšení a celkový pohodový přístup Vás naprosto uklidní. Celý tým nám, mimo jiné, zajistil úchvatnou výzdobu, ze které byli všichni nadšení.

Budeme na vás moc rádi vzpomínat! Agenturu Amelie můžeme doporučit všemi deseti! Jsme rádi, že jsme se pro Vás rozhodli.

Monika a Vítek 18.8.2017

Take chcete, aby váš svatební den byl jedinečný, nezapomenutelný a aby jste na něj vy, vaši příbuzní, přátelé a rodina vzpomínali celý život? Pro nás se tento sen stal skutečností. Velké poděkování za pomoc připravit a za celkové provedení naším „Velkým dnem“ patří svatební koordinátorce Martině Pulcové ze svatební agentury Amelie. Její pozitivní přístup nám pomohl nadlehčit vypjaté situace, její dobré nápady nám pomohly při vymýšlení harmonogramu celého dne. Při samotné koordinaci jednala vždy pohotově a k našim hostům byla přátelská a díky ni všichni hosté věděli včas a s předstihem,kde mají být a co se právě bude dít. Ještě jednou děkujeme.