Svatební agenturu Amelie jsme využili pro organizaci naší veselky, kde jsme měli 100 hostů. A upřímně musíme přiznat, že bez jejich organizační pomoci bychom svatbu vlastními silami nezvládli zorganizovat. Byli jsme velmi spokojeni jak s floristickými službami, dekoracemi, tak výbornou prací svatební kordinátorky. Svatební agenturu Amelie mohu rozhodně doporučit.

Michal & Marketka

Se svatební Agenturou Amelie jsme začali komunikovat více jak rok před svatbou a obrátili jsme se na ni s žádostí o pomoc při řešení veškerých záležitostí okolo svatby, abychom s ní měli co nejméně starostí. Naši svatby se zúčastnilo cca 70 hostů včetně patnácti děti. Agentura nám zajistila: výběr stylu a barev svatby, návrh pozvánek a zbylých tiskovin, ochutnávku dortu a zákusků, přesun hostů do kostela, komunikaci s farností, domluvení bezkonkurenční hlídací firmy, výzdobu svatebního místa, koordinaci samotného svatebního dne, a mnoho dalších věcí. Majitelka agentury, paní Polidarová je velice empatická ale zároveň organizačně schopna. Doporučila nám skvělé dodavatele (Květinářka, fotografka, kapela, hlídací agentura, cukrář) a vše s nimi za nás dojednala. Ve svatební den nám na vše dohlížela koordinátorka Martina díky které vše běželo hladce, a její zásahy do programu byly velice citlivé. Jsme velice vděční za veškerou práci paní Polidarové a můžeme vřele doporučit její služby.

Lukáš & Terezka

Chteli bychom moc podekovat pani Olze za obrovskou pomoc s pripravou nasi svatby. Diky Vam jsme vcas nasli to nejkrasnejsi misto pro nas den (Martinsky mlyn), uzasnou floristku (Milion vuni), perfektni svatebni saty, uzasny dort i sladky bar a dalsi sluzby, ktere do sebe zapadly tak zdanlive jednoduse, ze jsme pred svatbou i behem ni nemuseli myslet na nic a mohli si vse v pohode uzit. Zachranila jste nas, kdyz nam vypadla mesic pred svatbou kapela, prenesla na nas klid, kdyz uz se zdalo, ze pani starostka zmizela ze sveta a kazda schuzka s Vami a koordinatorkou Martinou byl prijemne straveny cas jako kafe s prateli. Take Martine chceme za vse moc podekovat – vsichni svatebcane si nas den uzili se sirokym usmevem na tvari, o coz nam slo ze vseho nejvice. Obe jste nam vzdy skvele poradily a zaroven jste nam naslouchaly a snazily se usit svatbu na miru nasim predstavam, coz se dokonale povedlo. Mame diky Vam na svatbu jen krasne vzpominky a za to Vam mockrat dekujeme. Ondra & Ivet

Díky za pomoc s organizací naší svatby p.Polidarové. Vše klaplo a všichni zúčastnění, které nám agentura Amelie doporučila byli vstřícní a ochotní. 

“Svatební agentura Amelie nám zajišťovala dekoraci i paní květinářku. Skvělá paní Polidarová nám ve všem vyšla vstříc a poradila. Svatební hosté chválili jak dekorace tak květiny. Byli jsme nadšení a neměnili bychom. Dokonce paní květinářka přijela dozdobit dort květinami a ani nemusela. Profesionální úroveň po všech stránkách.Moc doporučujeme! Helena a Jaroslav Kaufmanovi”

Chceme vám moc poděkovat paní Polidarová za krásnou organizaci naší svatby. Za rychlou práci a krásné dekorace, dort, květiny, oznámení…  Měli jsme báječnou moderátorku Martinu i DJ.  Děkujeme za velkou pomoc, sami bychom vše nezvládli.  Byli jsme moc rádi za vaší spolupráci. Měli jste velice  rychle představu toho co chceme. Mužů říct jen to, že všechno bylo báječné!

S agenturou Amelie jsme naplanovali a realizovali malou svatbu presne podle nasich predstav. Zodpovedny, profesionalni a zaroven osobni pristup pani Polidarove znamenal, ze vse i pri slozitejsi korona-situaci vyslo idealne. Vyzdoba, hudba, kvetiny i doporuceni restaurace byly bezchybne. Take se bez problemu prizpusobila nasi potrebe planovat svatbu vzdalene. Jedna osobni schuzka a zbytek komunikace pres email/telefon nemely zadny negativni vliv na vysledek. Celkove jsme byli se sluzbami agentury maximalne spokojeni.

Služby agentury Amelie jsme využili zejména pro výzdobu místa našeho svatebního obřadu. Místo bylo krásně vyzdobené a připravené, i přes nepřízeň počasí v době příprav (lilo jako z konve). Oceňuji tedy zejména 100% nasazení a odhodlání p. majitelky k tomu, aby vše proběhlo podle plánu. Dále bych vyzdvihnul její osobní přístup, zodpovědnost, kreativitu a zkušenosti. Jednoznačně doporučuji, byli jsme velice spokojeni!

Chtěli bychom moc poděkovat celé agentuře Amelie za perfektně odvedenou práci. Vše bylo dle našich představ, i přes to, že jsme většinu věcí kvůli našemu pobytu v zahraničí řešili na poslední chvíli. Celý tým agentury vyniká perfektním smyslem pro detail, tudíž vše bylo dotaženo na 100%. Dle našich zkušeností a zpětné vazby od hostů, můžeme pouze doporučit!

Chtěli bychom velmi poděkovat koordinátorce Martině a svatební agentuře Amelie. Náš velký den zařídili tak, že jsme se nemuseli o nic starat. Vše zorganizovali, vyzdobili a zkoordinovali dle našich představ. Celý den jsme tak mohli prožít bez starostí a maximálně si ho užít.

Chtěli bychom velmi poděkovat koordinátorce Martině a svatební agentuře Amelie. Náš velký den zařídili tak, že jsme se nemuseli o nic starat. Vše zorganizovali, vyzdobili a zkoordinovali dle našich představ. Celý den jsme tak mohli prožít bez starostí a maximálně si ho užít.

Spolupráce s agenturou Amelie byla úžasná. O tom nás přesvědčila i schůzka, kde jsme probrali kompletní program, dekorace a vše potřebné. Jednalo se komplikovanou svatbu – oba žijeme momentálně mimo ČR, jeden z nás je cizinec a hosté, to byla velká namixovaná skupina lidí z 14 zemí světa. Samozřejmě bez znalosti češtiny. Vše ale proběhlo bez problémů a pro nás byl svatební den velice pohodový. Moc proto paní Polidarové a týmu z Amélie děkujeme. Byli jste zkrátka skvělí!

Chtěli bychom mockrát poděkovat týmu Amelie za perfektní služby. Díky ní byl náš svatební den fenomenální. Vše proběhlo naprosto na jedničku. Především bychom chtěli poděkovat koordinátorce Martě za její skvělé tipy a nápady, smysl pro humor a především za to, že díky ní proběhl celý den bez starostí. Její nadšení a celkový pohodový přístup Vás naprosto uklidní. Celý tým nám, mimo jiné, zajistil úchvatnou výzdobu, ze které byli všichni nadšení.

Budeme na vás moc rádi vzpomínat! Agenturu Amelie můžeme doporučit všemi deseti! Jsme rádi, že jsme se pro Vás rozhodli.

Take chcete, aby váš svatební den byl jedinečný, nezapomenutelný a aby jste na něj vy, vaši příbuzní, přátelé a rodina vzpomínali celý život? Pro nás se tento sen stal skutečností. Velké poděkování za pomoc připravit a za celkové provedení naším „Velkým dnem“ patří svatební koordinátorce Martině Pulcové ze svatební agentury Amelie. Její pozitivní přístup nám pomohl nadlehčit vypjaté situace, její dobré nápady nám pomohly při vymýšlení harmonogramu celého dne. Při samotné koordinaci jednala vždy pohotově a k našim hostům byla přátelská a díky ni všichni hosté věděli včas a s předstihem,kde mají být a co se právě bude dít. Ještě jednou děkujeme.

Chtěli bychom moc poděkovat svatební agentuře Amelie za nádhernou svatbu, kterou nám pomohli zorganizovat. Celý den jsme tak mohli prožít bez starostí a maximálně si ho užít. Velký dík patří paní Polidarové která zařídila vše jak jsme si představovali a slečně koordinátorce Petře Hůdové která úžasně zorganizovala svatební den. Všem tuto agenturu doporučujeme !

Maximální spokojenost s agenturou Amelie a Martinkou Pulcovou. Úžasná spolupráce, skvělá domluva! Vše klaplo jak mělo! Maximálně doporučuji. Martí děkujeme, byli jste skvělí! Naše svatba díky Vám byla 100% dokonalá! A také děkujeme za vypůjčené dekorace a věci na náš úžasný den.

Moc musím pochválit práci koordinátorky Martinky ze svatební agentury Amelie, která se o nás velmi dobře postarala. Během celého svatebního dne byla jak nám s manželem, tak i svatebním hostům neustále k dispozici. Hosté ocenili její přátelský přístup, pohodovou atmosféru, kterou mezi svatebčany šířila a také to, že je informovala o tom, jak a co bude v nejližší době probíhat. Pokud musela řešit nějaké komplikace, tak je vyřešila s přehledem a bez problémů navzdory ošklivému počasí. Pokud chcete mít ve svůj svatební den klid a pohodu a nechcete se o nic starat a dělat si s něčím starosti, tak svat.agenturu Amelie s koordinátorkou Martinkou doporučujeme, skvěle se o vás postará :-).

Děkujeme agentuře Amelie za úžasnou svatbu. Dekorace jako z pohádky a nápady s jakými bych nikdy nepřišla. Bez organizátorky Kristýny a celého týme agentury Amelie si nedokážu ten den představit. Zařídila vše co jsem si vymyslela. Příjemná a skvělá komunikace se všemi z týmu. Moc děkujeme. Klidně bychom se vzali znovu.

Chtěla bych za sebe a manžela poděkovat svatební agentuře Amélie a zároveň vyzvat všechny budoucí nevěsty, aby služeb agentury využily. Jediné starosti které pak řešíte jsou, aby vyšlo pěkné počasí a nezakoply jste cestou k oltáři. Paní Polidarové a jejímu týmu moc děkuji za veškerou pomoct, kontakty, zajištění pohádkové výzdoby a ušetření mých drahocenných nervů. Díky ní a koordinátorce slečně Petře Hůdové jsem si svůj velký den užívala od rána se sklenkou vína v ruce a nohama na stole. Vaše nervy jsou nevěsty k nezaplacení, užijte si Váš den a nechte starosti někomu zkušenějšímu

Co říct, bylo to velkolepé, jedinečné, strhující a především nezapomenutelné! Báječný den s báječnými lidmi, rodinami a přáteli. Zvláštní poděkování patří koordinátorce Martině Pulcové za její péči a za to, že jsme mohli prožít náš svatební den i samotné přípravy bez jakýchkoliv starostí! A také děkujeme celému týmu svatební agentury Amelie v čele s paní Polidarovou za pohádkovou výzdobu, která uchvátila nejednoho svatebního hosta.

Děkujeme moc svatební agentuře Amelie, která nám udělala NAPROSTO LUXUSNÍ SVATEBNÍ DEN. Hodně velké díky patří paní Polidarové, která nám překrásně vyzdobila a na svatbu a vše zařídila. Další hodně velké díky patří Kristýnce Svačinové, která zkoordinovala celý svatební dan a celou svatbu se o nás starala. Jsem strašně moc ráda, že jsme do této agentury s manželem šli. Budeme na vás moc rádi vzpomínat! Zařídili jste mi princenznovskou svatbu, kterou jsem si vždy přála, od A po Z.

Tak to potkalo i mě. Chci moc poděkovat týmu Amelie – postaraly se mi úplně o všechno. Celková výzdoba na statku byla v jejich režii a dopadla velkolepě! Jak radím nevěstám – nebuďte ve stresu, všechno předejte nám, my se o to postaráme, zvlášť pokud jste v osmém měsíci. Doporučuji jako nevěsta – nic neřešit, nic nekontrolovat a nechat se překvapit. S mým manželem chceme ještě jednou moc poděkovat celému týmu agentury Amelie za perfektně odvedenou práci.

Chceme moc poděkovat svatební agentuře Amelie za výborné typy na služby a za celou realizaci svatby od začátku až do konce.

Chtěli bychom moc poděkovat celému kolektivu svatební agentury Amélie a oběma koordinátorkám Martině a Petře za perfektní organizaci celého svatebního dne, který jsme si díky nim mohli užít bez zbytečného stresu. Zvláštní poděkování patří zejména slečně Martině Jarošové, která nám díky svým zkušenostem velice pomohla při dolaďování předsvatebních příprav a při výběru lokace svatební párty. Její pozitivní přístup a energie nadchne a uklidní každého nervózního svatebčana. Služby této svatební agentury můžeme všem budoucím novomanželům vřele doporučit, je to neocenitelná pomoc! Naši další svatbu budeme určitě znovu řešit s Amélií!

Chtěli bychom moc poděkovat svatební agentuře Amelie a paní Polidarové za organizaci našeho svatebního dne. Každému doporučuji užít si svatbu v pohodě a bez zbytečných stresů jako my. Paní Polidarová zajistila vše a komunikace s ní byla velice příjemná.

Tímto vyjadřujeme velké díky svatební agentuře Amelie za vypůjčené rekvizity a koordinátorce Martině Jarošové za profesionální koordinaci, cenné připomínky a skvělou spolupráci v rámci našeho svatebního dne.

Chtěli bychom moc poděkovat svatební agentuře Amélie, především slečně Martince Jarošové, za perfektní spolupráci při přípravách naší svatby, za různá doporučení, připomínky a hlavně za koordinaci celého svatebního dne. Určitě všem budoucím novomanželům doporučujeme využít služby agentury Amélie. V den D nemusíte myslet vůbec na nějaké zařizování nebo řešení problému. O vše bude postaráno a vy si můžete ten den opravdu užít.

Rádi bychom poděkovali svatební agentuře Amelie za parádní spolupráci a spoustu nápadů při našem svatebním dnu. Bylo to dokonalé. Budoucím novomanželům vřele doporučujeme.

Už i my máme za sebou ten náš pohádkový den. Vše vyšlo podle plánu a na jedničku. Svatební agentura Amelie zajistila nádherný obřad venku a Martinka nám ho koordinovala. Všemi deseti doporučuji budoucím nevěstám, aby si nechaly pomoci s přípravami a hlavně s organizací toho velkého dne. Když víte, že je na svatbě někdo, kdo zajistí jakoukoli maličkost místo vás a ušetří vám tím drahocenné minuty tak rychle utíkajícího dne, jste klidnější a zpětně to jistě oceníte. Je neskutečné, jak čas během svatebního dne utíká a než se rozkoukáte, je konec. Moc děkujeme Martince za všechnu její snahu, pomoc a za její nadšení. Její pohoda a klid se přenesla i na nás.

Chtěli bychom moc poděkovat svatební agentuře Amélie za úžasnou pomoc při svatebních přípravach naší svatby a hlavně koordinátorce Martince Jarošové za skvělou koordinaci celého našeho svatebního dne. Všem vřele doporučujeme využít této služby. Ještě jednou moc všem děkujeme.

Rádi bychom poděkovali agentuře Amelia za pomoc při vyřizování všech dokladů, které jsme potřebovali k naší svatbě. Perfektní práce, mockrát děkujeme a přejeme mnoho úspěchů ve vaší práci.

Спасибо большое Свадебному агенству Амелиa в организации нашей чешско-русской свадьбы!

Děkuji svatební agentuře Amelie za pomoc na přípravě naší svatby. Žijeme v Austrálii a z časových důvodů jsme se rozhodli pro agenturu. I přesto, že jsme si vybrali místo mimo okolí Českých Budějovic, vyšli nám vstříc a snažili se udělat všechno, co bylo v jejich silách.

Chtěli bychom svatební agentuře Amelie, zejména paní Polidarové a slečně koordinátorce Martině Jarošové, moc poděkovat za organizaci a koordinaci našeho svatebního dne. Velmi si ceníme jejich vysoce profesionálního a vstřícného přístupu při organizaci naší svatby. Také díky Vám budeme nejen my, ale všichni svatební hosté, na naši svatbu vždy rádi vzpomínat!

Děkujeme slečně Martině za perfektní přístup k přípravě naší svatby. Naše požadavky nebyly jednoduché a ona s celým kolektivem agentury Amelie je splnila do puntíku. Svatební obřad tak mohl proběhnout přesně tak, jak jsme si představovali. Ještě jednou moc děkujeme Martině Jarošové a celé svatební agentuře Amelie.

Velké díky koordinátorce Martince Jarošové a celému týmu svatební agentury Amelie za profesionální přístup. Také děkuji za skvělé nápady na svatební výzdobu i her pro svatebčany. Prostě celý tým svatební agentury Amelie mohu jen doporučit.

Chtěli bychom poděkovat koordinátorce Martince Jarošové za úžasnou spolupráci při plánování a realizaci našeho svatebního dne. Naprosto přesně byly splněny naše představy o krásné výzdobě, pohodovém průběhu a celkové skvělé atmosféře. Zatímco my jsme si mohli užívat náš svatební den, Martinka se starala o vše potřebné. Ještě jednou děkujeme a budeme nadále doporučovat! Bylo to pro nás to nejlepší rozhodnutí.

Chtěli bychom velmi poděkovat koordinátorce Martině Jarošové a svatební agentuře Amelie. Bez jejich pomoci by se naše svatba nikdy neuskutečnila, celý náš velký den zařídili tak, že jsme se nemuseli o nic starat, vše zařídili a vyzdobili dle našich představ a ještě se celý den starali o našeho milovaného syna, takže my jsme si vše mohli užít bez obav a starostí. Ještě jednou velké díky, budeme rozhodně dále doporučovat.